Öneri ve İstek
X
Konu
Mesajınız
Gönder

HAKKIMIZDA

1993 yılında Osmaniye’nin Merkez ilçesinde kurulan Kınay Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. dürüstlük ve çözüm odaklılık ilkesini benimseyerek hizmet vermeye başlamıştır.

Isıtma-soğutma, demir çelik, doğalgaz, yangın ve su tesisatlarında faaliyet göstermekte olan firmamız kurulduğu andan itibaren müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Ayrıca günden güne büyüyen firmamız, sizlerin ürünlerimize daha kolay erişmenizi sağlamak amacıyla Osmaniye Adnan Menderes Mah. Ek Sanayi Sitesi’ndeki çalışma alanını 4000 m2’ye genişleterek, 2019 yılında Adana’da açılan 2000 m2’lik alanda ve 2020 yılında Mersin’de açılan 500 m2’lik alandaki şubelerimiz ile siz değerli çözüm ortaklarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız, başta Akdeniz Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine kaliteli ve güvenilir ürünlerin ulaşımını sizlere sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Isıtma-soğutma, demir çelik, doğalgaz, yangın ve su tesisatları ihtiyacının olduğu her yaşam alanında dürüstlük, çözüm odaklılık, güvenilirlik, ulaşılabilirlik ve doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile beklentileri en üst düzeyde karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ve fark yaratan hizmetimiz ile iklimlendirme sektörünün öncü firması olarak sizler ile birlikte büyümektir.

DEĞERLERİMİZ

Güven

1993 yılından beri faaliyette olan firmamız iklimlendirme sektöründe tecrübesi ve güvenilir ürünleri ile satış yapmaktadır.

Kalite

Ürünlerimiz TSE, ISO, ASTM, DIN ve API standartlarına uygun ve kaliteli ürünleri tedarik etmekteyiz.

Hizmet

  • Faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki ürünlerde, sizleri stok maliyetinden kurtararak anında ulaşılabilir ve hızlı sevk edilebilir şekilde stoklu çalışmaktayız.
  • Geliştirmekte olduğumuz b2b sitesiyle sizlere anlık fiyat gösterimi, anlık maliyet hesaplamada kolaylık sağlamak ve şeffaf bir şekilde cari hesap takibi sağlamaktayız.
  • İş yükünüzü azaltmak ve piyasada daha rekabetçi olmanızı sağlamak için ürünlerimizin fiyatlarını “BAYİLERİMİZE ÖZEL” şekilde sunmaktayız.
  • Bayisi olduğumuz firmaların satın alımlarını düzenli yaparak bu firmaların sağlamış olduğu avantajları siz değerli çözüm ortaklarımızla paylaşmaktayız.
  • Size sunduğumuz rekabetçi alımlar ile karlılığınızı arttırmaktayız.
  • Firmamızdan satın almış olduğunuz ve kullanmadığınız ürünleri sorgusuz ve kolay şekilde iade alarak ihtiyaç dışı stok maliyetlerinizin önüne geçmekteyiz.

Tüm bu süreçte bizim ile birlikte yola çıkan çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.

+90 (535) 713 78 08