Öneri ve İstek
X
Konu
Mesajınız
Gönder

HAKKIMIZDA

Şirketimiz Kınay Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında Osmaniye Merkez ilçesinde dürüstlük ve çözüm odaklılık prensipleri ile faliyetlerine başlamıştır.

Isıtma-Soğutma ; Demirçelik ; Doğalgaz , Yangın ve Su Tesisatı alanlarında faliyet gösteren firmamız, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Bunun için neler yapmaktayız;

*Faliyet gösterdiğimiz alanlardaki ürünlerde stoklu çalışarak , sizleri stok maliyetinden kurtarıyor , sizlere anında ulaşılabilir ve hızlı sevk edilebilir stok sunuyoruz.

*Geliştirmekte olduğumuz b2b sitesiyle sizlere anlık fiyat gösterimi, anlık maliyet hesaplamada kolaylık ve şeffaf şekilde cari hesap takibi sağlıyoruz.

*Sizlere ürünlerimizin fiyatlarını "size özel" şekilde sunarak , iş yükünüzü azaltıyor , piyasada daha rekabetçi olmanızı sağlamayı planlıyoruz.

*Bayisi olduğumuz firmaların satınalımlarını düzenli olarak yaparak bu firmaların sağlamış olduğu avantajları siz değerli çözüm ortaklarımızla paylaşıyoruz.

*Rekabetçi alımlar gerçekleştirerek ve bunları size sunarak karlılığınızı arttırıyoruz.

*Firmamızdan satın almış olduğunuz ve kullanmadığınız ürünleri sorgusuz ve kolay şekilde iade alarak , ihtiyaç dışı stok maliyetlerinizin önüne geçiyoruz.

Tüm bu süreçte bizimle birlikte yola çıkan çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz. Kınay Makina olarak ilerleyen süreçlerde yeni depolar , yeni şubeler , yeni çalışma arkadaşlarıyla siz değerli çözüm ortaklarımıza daha iyi hizmet sunmayı ve birlikte büyümeyi hedeflemekteyiz.

Saygılarımızla.